Hodnocení škol a učitelů

Podmínky použití

 • Obecná ustanovení
  Internetové stránky hodnocení učitelů www.hodnoceniuctelu.cz a škol www.hodnoceniskol.cz jsou platformy pro vyhledávání informací o školách a učitelích a názorů veřejnosti.
  Redakce hodnocení nenese odpovědnost za projevy zveřejněné na internetových stránkách www.hodnoceniucitelu.cz a www.hodnoceniskol.cz a vyhrazuje si právo na redakční snížení nebo odstranění komentáře, který nebude obsahovat smysluplné argumenty, které obsahují protizakázané argumenty, která jsou považována za urážlivé nebo porušují etické zásady. Osoby, které zadají hodnocení v rozporu se zákonem nebo ve prospěch třetí strany, mohou být trestně nebo občanskoprávně stíhány.
  Veškerou odpovědnost za zde vyjádřené názory nese jejich autor!
  Uživatel výslovně souhlasí, že na internetových stránkách www.hodnoceniucitelu.cz a www.hodnoceniskol.cz nebude postupovat v rozporu s ustanovením zákona č. 52/2009 Sb. a zejména pak:
  • nebude používat urážlivých, sprostých, ponižujících, vulgárních, rasistických a jiných nevhodných psaných výrazů
  • nebude vkládat do stránek reklamní a jiné propagační texty, linky, adresy nebo obrázky
  • nebude vkládat obsah s internetovými odkazy propagující jiné servery nebo služby jiných serverů
  • nebude vkládat odkazy na hlasování na jiných serverech
  • nebude vkládat do stránek obrázky urážlivého, reklamního, neetického nebo pornografického charakteru
  • nebude vkládat obsah s nabídkami prodeje jakéhokoliv zboží ani odkazy na takový prodej na internetových serverech
  Správce je oprávněn bez souhlasu uživatelů webu a i bez jejich předchozího oznámení služby serveru upravovat nebo inovovat. Vzhledem k tomu, že je služba bezplatná, nezaručuje správce webu stoprocentní funkčnost ani bezchybnost. Uživatel souhlasí, že nemá nárok na úhrady jakékoliv škody spojené s užíváním služby. Provozovatel nenese zodpovědnost za škody způsobené užíváním portálu a informací na něm dostupných.
  Provozovatel, správce, přispěvatelé, autoři textů, ani kdokoliv jiný spojený s portálem www.hodnoceniucitelu.cz a www.hodnoceniskol.cz nemůže a není zodpovědný za jakékoliv zavádějící, nepřesné nebo nepravdivé informace uvedené na tomto portálu, nebo na stránkách odkazovaných z portálu.
  Upozornění: Hodnocení učitelů a škol vyjadřuje názor a pocity uživatele webu! Správce webu nemůže zaručit objektivitu hodnocení! Cílem portálů www.hodnoceniucitelu.cz a www.hodnoceniskol.cz v žádném případě není jakýmkoliv způsobem poškodit hodnocené osoby a objetky.
  Uživatelé www.hodnoceniucitelu.cz a www.hodnoceniskol.cz vždy souhlasí s nejaktuálnější verzí ustanovení.
 • Důvěrnost údajů
  Systém hodnocenucitelu.cz neshromažďuje jiné informace o uživatelích než ty, které se sami rozhodli zadat. Údaje, které je možné získat z analýzy IP adresy uživatele, zejména informace týkající se přistupu k internetu a v některých případech město, jsou shormažďovány pouze pro statistické účely. Redakce hodnoceniucitelu.cz zaručuje, že veškeré informace, které by mohly být použity k jednoznačně identifikaci uživatele, nebudou poskytnuty třetím osobám, s vyjímkou situace, kdy to vyžaduje rozhodnutí soudu nebo jiné vyšší moci.
 • Diskusní fórum
  Jednotlivé příspěvky v diskusním fóru nevyjadřují názor provozovatele, ale osobní názor autora příspěvku. Provozovatel portálu nemůže bez prodlevy ovlivnit obsah diskusního fóra. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky v rozporu s Pravidly diskuse. Uživatelé jsou povinni v diskusi respektovat Pravidla diskuse.

Statistika

Počet škol: 3179
Počet učitelů: 12878
Počet hodnocení: 184789