Hodnocení škol a učitelů

FAQ

Ahoj, zde najdeš odpovědi na základní otázky ohledně našeho webu. Pokud budeš mít ještě další dotazy kontaktuj nás, prosím, prostřednictvím fóra.

Jak vložit školu
Novou školu můžeš vložit přes tlačítko „Přidat školu“ v horním menu. Stačí pak vyplnit požadované údaje a můžeš se pustit do hodnocení školy nebo přidávání učitelů. Před vložením nové školy, prosím, zkontroluj, zda se tato škola jíž nenachází na našem webu. To můžeš snadno a rychle zjistit přes vyhledávání nebo přes „Seznam škol“.

Jak vložit učitele
Nového učitele můžeš vložit buď přes tlačítko „Přidat učitele“ v horním menu nebo přes tlačítko „Přidat učitele“ v detailu školy. Pak stačí vyplnit povinné údaje a můžeš se pustit do hodnocení učitele. Před vložením učitele, prosím, zkontroluj, zda učitel již nebyl vložen jiným uživatelem. Buď si můžeš učitele vyhledat na úvodní stránce nebo se podívat do detailu školy, kde najdeš celý seznam vložených učitelů.

Jak vložit hodnocení školy
Školu můžeš hodnotit přes tlačítko „Hodnotit školu“, které najdeš v detailu školy. Vyhledej si svou školu, otevři si její detail a pusť se do toho. Hodnotí se šest vlastností školy a známkování je stejné jako u tebe ve škole. Máš taky možnost přidat ke svému hodnocení komentář, který se objeví na našem webu.

Jak vložit hodnocení učitele
Učitele můžeš hodnotit přes tlačítko „Hodnotit učitele“, které najdeš v detailu učitele. Vyhledej si svého učitele, otevři si jeho detail a pusť se do toho. Hodnotí se pět vlastností učitele a známkování je stejné jako ve škole. Máš taky možnost přidat ke svému hodnocení komentář, který se objeví na našem webu.

Je moje hodnocení anonymní?
Ano. Při vložení hodnocení školy nebo učitele od tebe nevyžadujeme žádné informace jako např. jméno či email. Zabraňujeme pouze vkládání více hodnocení k jednomu učiteli či škole z jedné IP adresy.

Existuje cenzura mého hodnocení?
Ano. Při vložení hodnocení musíš souhlasit s podmínkami webu, že nebudeš vkládat žádná slova, která by byla v nesouladu se základními pravidly mravnosti. Pokud by někdo přesto vložil nevhodná slova, bude jeho hodnocení odstraněno administrátorem webu.

Našel jsem neslušné hodnocení – co s tím?
Jelikož se na webu nachází velká řada různých hodnocení, může se stát, že nám na stránky proniknou i taková hodnocení, která nesplňují pravidla webu. V tomto případě nás na něj můžeš upozornit kliknutím na tlačítko s vykřičníkem „Oznámit nevhodné hodnocení“. Vyplníš důvod, proč se ti toto hodnocení nelíbí a administrátor to poté zkontroluje a případně hodnocení odstraní z webu.

Chtěl bych doplnit informace u učitele nebo školy – jak na to?
Pokud bys chtěl doplnit nebo upravit informace o škole či učiteli (přidat fotku, opravit chybu, atd.) tak nám můžeš poslat žádost o doplnění emailem. Vlož do emailu prosím odkaz na detail školy či učitele a napiš nám, co byste chtěl nechat změnit. Administrátor pak v nejbližším možném termínu provede požadované úpravy.

Chtěl bych vytvořit diskusní fórum pro svou školu
Založení diskusního fóra není na našem webu žádný problém. Stačí se přihlásit do „Diskusního fóra“ a můžeš si založit vlastní diskusní skupinu. Stačí si najít kraj a obec do které patří tvá škola a můžeš se do toho pustit.

Statistika

Počet škol: 3174
Počet učitelů: 12872
Počet hodnocení: 184643